GROHE SPA
Rainshower F-Series 40″ AquaSymphony Plafonddouche: 6+ straalsoorten met licht

GROHE Rainshower F AquaSymphony plafonddouche - weldadige douchebeleving voor een perfecte Home Spa
De GROHE Rainshower F AquaSymphony plafonddouche brengt jouw badkamer naar een heel ander level. De douche wordt compleet geleverd met verschillende straalsoorten en gekleurde lichten; en dat zorgt voor een uniek effect in je badkamer! Met de GROHE Spa app heb je de volledige controle over licht, geluid en stoom. Kies de combinatie die bij jouw stemming past en tover je badkamer om tot een luxe ontspanningsruimte. Wissel tussen de zachtheid van GROHE AquaCurtain en de ontspannende GROHE PureRain Spray die nóg zachtere waterdruppels heeft dan onze klassieke Rain Spray. Of ga voor de Pure XL Spray en geniet van een zijdezachte waterstroom. Ben je toe aan een verfrissende douche? Dan heb je keuze uit twee Drizzle Sprays waarbij de ene Spray aanvoelt als een verkoelende mist en de andere verrast met de frisheid van ochtenddauw. De pulserende vier Bokoma Sprays zorgen ervoor dat je hele lichaam ontspant met het effect van een weldadige vingertopmassage. Terwijl je geniet van een luxe douche ziet je badkamer er sfeervol uit door het prachtige LED-licht in alle kleuren van de regenboog. De GROHE Rainshower F AquaSymphony plafonddouche wordt geïnstalleerd in combinatie met inbouwset (26376001), F-digital Deluxe basiseenheid box (26374000) en Bluetooth adapter (36371000).
Belangrijkste kenmerken
- 1016 mm x 762 mm x 145 mm
- materiaal: metaal
minimale doorstroming 25 l/min
- min. aanbevolen druk 3,0 bar
- 1 x AquaCurtain
- 1 x Pure XL straal
- 1 x 2 Drizzle straal (miststraal)
- 2 x GROHE PureRain straal 400 x 190 mm (apart te bedienen)
- 2 x XL Waterfall (apart te bedienen)
- 1 x 4 Bokoma Spray met 20° verstelhoek
- volledig spectrum LED: zacht licht met veranderende en aanpasbare regenboogkleuren
- individueel aanpasbaar: permanente lichten met kleurselectie
- stroom 12 V DC
- CE-keurmerk
- SpeedClean antikalksysteem
- GROHE DreamSpray: optimaal straalpatroon
- GROHE Long-Life finish
- vereist inbouwset (26 865 000), F-digital Deluxe basis Unit box (26 864 000), Bluetooth unit (36 475 000) en diverse kabelverbindingen – allemaal afzonderlijk te bestellen (afhankelijk van de installatiesituatie)
- De plafondconstructie moet geschikt zijn om het gewicht van de hoofddouche te kunnen dragen (> 70 kg). Plafonddouche dient te worden bestuurd door 8 uitlopen + 1 handdouche uitloop. Afvoercapaciteit > 100 liter om het water goed af te kunnen voeren. Voor nadere technische details zie installatiehandleiding
- aanbeveling: configuratie met Grohtherm SmartControl 3 x Grohtherm SmartControl (29 126 000) 3 x GROHE Rapido SmartBox (35 604 000) 1 x Euphoria Cube Stick wandhouderset 1 spray (26 405 000)
- bevat ingebouwde LED-lampen, die niet kunnen worden gewijzigd: energie-efficiëntieklasse: A ++
Technische productinformatie
CAD data
Producten en accessoires voor de installatie
Technische dienst
GROHE N.V. – S.A.
Leuvensesteenweg 369
1932 Zaventem
Belgium
Openingsuren klantendienst
GROHE SPA vertegenwoordigt onze meest exclusieve producten, ontworpen om een authentieke spa-ervaring in de thuisbadkamer te creëren. De veelzijdige aanpassingsmogelijkheden zijn perfect afgestemd op individuele voorkeuren.
Ontdek het GROHE SPA assortiment